2019 Spring Outdoor Soccer

Winning Coach please remember to report your scores immediately following your game to 'PSA Soccer' soccer@psaplano.org.  so that the brackets can be updated in a timely manner.  Make sure to include your division, and both teams in the subject line so it is easy to find.

Brackets are subject to change. Please check frequently for updates.

No Conflicts will be accepted during playoffs. Refs are quickly being assigned and field space is limited. All teams are quickly adjusting their schedules for these games

Divisions:

9/10 Grade Boys D1
9/10 Grade Boys D2
7/8 Grade Boys D1
7/8 Grade Boys D2
7/8 Grade Boys D3
7/8 Grade Boys D4
7/8 Grade Boys D5
7/8 Grade Girls D1
7/8 Grade Girls D2
6th Grade Boys D1
6th Grade Boys D2
6th Grade Boys D3
6th Grade Boys D4
6th Grade Boys D5
6th Grade Girls D1
5th Grade Boys D1
5th Grade Boys D2
5th Grade Boys D3
5th Grade Boys D4
5th Grade Girls D1
5th Grade Girls D2
4th Grade Boys D1
4th Grade Boys D2
4th Grade Boys D3
3rd Grade Girls D1
3rd Grade Girls D3
3rd Grade Girls D2
Academy 09 Girls D2
3rd Grade Boys D6
3rd Grade Boys D7
4th Grade Boys D4
4th Grade Boys D5
4th Grade Boys D6
4th Grade Girls D3
3rd Grade Boys D1
3rd Grade Boys D3
3rd Grade Girls D4
3rd Grade Girls D5
3rd Grade Girls D6
4th Grade Boys D7
4th Grade Girls D1
4th Grade Girls D2
Academy 09 Boys D1
Academy 09 Boys D2
Academy 09 Girls D1
3rd Grade Boys D5
3rd Grade Boys D2
3rd Grade Boys D4




9/10 Grade Boys D1

Single Elimination

Round 1

Round 2

1Bethany Bears 0
High Point F
4/27/2019 3:30 PM
MU Sharks 2
3MU Sharks
High Point F
4/28/2019 4:30 PM

2Earthquakes
High Point F
4/27/2019 2:00 PM
Sparta FC

9/10 Grade Boys D2

Single Elimination

Round 1

Round 2

4 Eagles 3
High Point F
4/27/2019 12:30 PM
Dragons 0
6Eagles
High Point F
4/28/2019 3:00 PM
Strikers
5 Strikers 3
High Point F
4/27/2019 11:00 AM
FC Swarm 0

7/8 Grade Boys D1

Single Elimination

Round 1

Round 2

7MU John 3:!6 0
High Point B
4/27/2019 3:30 PM
MCK Manchester Blue 1
9MCK Manchester Blue 0
High Point B
4/28/2019 6:00 PM
Hawks 05 2
8 Hawks 05 1
High Point B
4/27/2019 2:00 PM
Storm 0

7/8 Grade Boys D2

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

 
14 Blue Devils 1
High Point B
4/28/2019 1:30 PM
Rowdies FC 05 0
16 Blue Devils 6
High Point B
5/7/2019 7:30 PM
Mustangs 3
11Bolts 2
High Point B
4/27/2019 12:30 PM
Rowdies FC 05 3
 
15FSC Roma 0
High Point B
4/28/2019 12:00 PM
Mustangs 9
13Jaguars 1
High Point B
4/27/2019 11:00 AM
Mustangs 9

7/8 Grade Boys D3

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

 
21 Tornados 1
High Point H
4/28/2019 12:00 PM
Falcons 0
23Tornados 0
High Point H
5/7/2019 7:30 PM
HEAT 3
18 Falcons 9
High Point G
4/27/2019 2:00 PM
Blitz United 2
 
22 HEAT 5
High Point H
4/27/2019 2:00 PM
Lions 0
 

7/8 Grade Boys D4

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

 
28Wildcats 3
High Point E
4/28/2019 1:30 PM
MU Sand Dragons 6
30MU Sand Dragons 4
High Point B
5/7/2019 6:00 PM
Panthers 10
25 MU Sand Dragons 3
High Point E
4/27/2019 9:30 AM
FC Zealots 0
 
29 Panthers 4
High Point E
4/28/2019 12:00 PM
MU Bobcats 3
27Thnuder Cats 0
High Point F
4/25/2019 6:00 PM
MU Bobcats 4

7/8 Grade Boys D5

Single Elimination

Round 1

Round 2

31 Strikers 17
High Point F
4/27/2019 9:30 AM
Mavericks 0
33Strikers
High Point B
4/28/2019 3:00 PM
Real Madrid
32Venom FC 0
High Point F
4/27/2019 8:00 AM
Real Madrid 3

7/8 Grade Girls D1

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

 
38MU Lady Rockets 0
High Point B
4/28/2019 4:30 PM
Plano United 3
40Plano United
High Point A
5/9/2019 7:30 PM
MU US United
35 Plano United 3
High Point A
4/27/2019 5:00 PM
MU FC Barcelona 0
 
39FFC Gonzalez 3
High Point B
4/27/2019 5:00 PM
MU US United 4
 

7/8 Grade Girls D2

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

 
45 Texas Elite Mano 5
High Point F
4/28/2019 1:30 PM
Leed United FC Navarrete 0
47Texas Elite Mano 1
High Point F
5/7/2019 6:00 PM
Buzz McQuaid 4
42 Leed United FC Navarrete 3
High Point B
4/27/2019 9:30 AM
Plano Surge Davis 0
 
46MCK Warriors Naser 0
High Point F
4/28/2019 12:00 PM
Buzz McQuaid 7
44Stikers Rodriguez 0
High Point B
4/27/2019 8:00 AM
Buzz McQuaid 3

6th Grade Boys D1

Single Elimination

Round 1

Round 2

48MU Shooting Stars Leon 0
High Point E
4/27/2019 1:50 PM
Bulls Vining 2
50Bulls Vining
High Point E
4/28/2019 6:00 PM

49Golden Rockets Khoury
High Point E
4/27/2019 12:30 PM
The Force FC Aguilera

6th Grade Boys D2

Single Elimination

Round 1

Round 2

51 Hawks Harrod 3
High Point H
4/27/2019 3:30 PM
Cosmos Taylor 0
53Hawks Harrod
High Point F
4/28/2019 6:00 PM
Bullets Muttitt
52 Bullets Muttitt 5
High Point E
4/27/2019 11:00 AM
Juventus Gallegos 2

6th Grade Boys D3

Single Elimination

Round 1

Round 2

54 SoarFC Webb 4
High Point H
4/27/2019 9:30 AM
MU Dark Knights Haynes 1
56SoarFC Webb
High Point H
4/28/2019 4:30 PM
MU Panthers Gronholz
55 MU Panthers Gronholz 2
High Point G
4/27/2019 9:30 AM
Bulls McCormick 0

6th Grade Boys D4

Single Elimination

Round 1

Round 2

57Fireballs FC Taylor
High Point H
4/27/2019 8:00 AM
Cougars Boyd
59
High Point G
4/28/2019 6:00 PM
MCK Thunderstone FC
58Daredevils Tobias 1
High Point G
4/27/2019 8:00 AM
MCK Thunderstone FC 4

6th Grade Boys D5

Single Elimination

Round 1

Round 2

 
62Scorpions Brower
High Point G
4/28/2019 4:30 PM
Real Dallas 07/08 Ismail
61 Real Dallas 07/08 Ismail 3
Old Shepard A
4/27/2019 12:30 PM
Hawks FC Valdez 0

6th Grade Girls D1

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

 
67MU Titans Almendarez 1
High Point E
4/28/2019 4:30 PM
Blue Lightning 2
69 Blue Lightning 1
High Point E
5/7/2019 7:30 PM
Hot Shots Schroeder 0
64 Blue Lightning 5
High Point E
4/27/2019 8:00 AM
Amazons 1
 
68Royal Soccer Guiou 0
High Point E
4/28/2019 3:00 PM
Hot Shots Schroeder 2
66 Hot Shots Schroeder 4
High Point E
4/27/2019 3:30 PM
Tornados 0

5th Grade Boys D1

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

Round 4

 
85 MCK Little Angels Navaro 3
High Point G
4/28/2019 12:00 PM
Sharks Bolay 0
89MCK Little Angels Navaro 2
High Point G
5/7/2019 6:00 PM
Avengers Israel 4
91Avengers Israel
High Point A
5/9/2019 6:00 PM
MU Eagles Kassa
78Allen Tornadoes
High Point G
4/27/2019 11:00 AM
Sharks Bolay
 
86 Avengers Israel 4
High Point H
4/27/2019 12:30 PM
MCK Power Diemont 0
 
 
87 Hawks 1
High Point H
4/27/2019 11:00 AM
Sidekicks5B 0
90Hawks 0
High Point H
4/28/2019 1:30 PM
MU Eagles Kassa 1
 
 
88 MU Eagles Kassa 3
High Point G
4/27/2019 12:30 PM
Bolts Frantzikinakis 0
 

5th Grade Boys D2

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

 
96MU Stallions Garcia 0
High Point A
4/28/2019 4:30 PM
FC Wolverines Moore 2
98FC Wolverines Moore
High Point A
5/1/2019 6:00 PM
Stallions Kader
93Armada Soccer Campos 0
High Point A
4/27/2019 3:30 PM
FC Wolverines Moore 1
 
97 Stallions Kader 1
High Point A
4/28/2019 3:00 PM
Bobcats Lake 0
95 Bobcats Lake 1
High Point A
4/27/2019 2:00 PM
Warriors Pierce 0

5th Grade Boys D3

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

 
247 Broncos McQuaid 1
High Point A
4/28/2019 1:30 PM
Eagles Hansard 0
249 Broncos McQuaid 3
High Point A
5/7/2019 7:30 PM
Eagles DFW 1
244 Eagles Hansard 2
High Point A
4/27/2019 11:00 AM
Dragons Hammond 0
 
248Hornets Mokry 2
High Point A
4/27/2019 12:30 PM
Eagles DFW 8
 

5th Grade Boys D4

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

 
257 Comets Davidov 1
High Point A
4/28/2019 12:00 PM
MU Quick Kicks Tyson 0
259Comets Davidov 0
High Point A
5/7/2019 6:00 PM
FC Allen 4
254 MU Quick Kicks Tyson 1
High Point A
4/27/2019 8:00 AM
MCK Fortnite FC Siatka 0
 
258Night Wolves Salas 0
High Point A
4/27/2019 9:30 AM
FC Allen 5
 

5th Grade Girls D1

Single Elimination

Round 1

Round 2

105FC Trinity Blocker
Old Shepard B
4/27/2019 11:00 AM
MU Pixies Rodriguez
107
High Point G
4/28/2019 3:00 PM
Blazing Tornado Cao
106Sidekicks Gore 1
Old Shepard A
4/27/2019 11:00 AM
Blazing Tornado Cao 2

5th Grade Girls D2

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

108 MU Tornadoes Hanson 7
Old Shepard A
4/27/2019 9:30 AM
PL Wolves Barden 0
112 MU Tornadoes Hanson 2
High Point H
4/28/2019 3:00 PM
MU FC Barcelona 4 Marquez 1
114MU Tornadoes Hanson 1
High Point G
5/7/2019 7:30 PM
Sweet Feet Brown 3
109 MU FC Barcelona 4 Marquez 2
Old Shepard B
4/27/2019 9:30 AM
Chaos City Eubanks 0
110 Sweet Feet Brown 5
Old Shepard B
4/27/2019 8:00 AM
MU Blue Diamonds Reyna 0
113 Sweet Feet Brown 3
High Point G
4/28/2019 1:30 PM
Sparks Mano 0
111 Sparks Mano 3
Old Shepard A
4/27/2019 8:00 AM
MU Fury Dent 0

4th Grade Boys D1

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

 
119 Honey Badgers Mathes 2
High Point I
4/28/2019 3:00 PM
MCK Bareclona Jrs Mendoza 1
121Honey Badgers Mathes
High Point J
5/5/2019 4:00 PM
MCK Spartans Arceneau
116 MCK Bareclona Jrs Mendoza 2
High Point I
4/25/2019 6:00 PM
Savage FC Copeland 0
 
120 MCK Spartans Arceneau 3
High Point I
4/27/2019 2:00 PM
Brentfield Blitz Frederiksen 1
 

4th Grade Boys D2

Single Elimination

Round 1

Round 2

122 Barcelona Garcia 8
High Point I
4/27/2019 3:30 PM
Mustangs FC 2
124Barcelona Garcia
High Point I
4/28/2019 4:30 PM
Narwhals Kmecko
123 Narwhals Kmecko 1
High Point I
4/27/2019 5:00 PM
Broncos Carlson 0

4th Grade Boys D3

Single Elimination

Round 1

Round 2

125Eagles Turner 0
High Point D
4/27/2019 5:00 PM
Bulls Vining 1
127Bulls Vining
High Point C
4/28/2019 4:30 PM

126MCK Volcano Fire Monster Dragons
High Point C
4/27/2019 5:00 PM
Red Devils Feroz

3rd Grade Girls D1

Single Elimination

Round 1

Round 2

187 Dragons Barrett 3
High Point K
4/27/2019 3:30 PM
Unicorns Favre 1
189 Dragons Barrett 3
High Point K
4/28/2019 3:00 PM
FC Ttinity Spence 0
188 FC Ttinity Spence 1
High Point K
4/27/2019 2:00 PM
MU Force FC Denton 0

3rd Grade Girls D3

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

 
194MU Baby A's Moreno 1
High Point C
4/28/2019 12:00 PM
Dolphins Israel 2
196Dolphins Israel
Schell B
5/5/2019 2:00 PM
Sassy Cats Peden
191Sassy Strikers Dansbee 1
High Point C
4/27/2019 11:00 AM
Dolphins Israel 2
 
195 Sassy Cats Peden 2
High Point C
4/27/2019 12:30 PM
MU Cheetahs Jones 1
 

3rd Grade Girls D2

Single Elimination

Round 1

Round 2

197 Honey Badgers Partee 5
High Point K
4/27/2019 12:30 PM
Lady Panthers Miller 1
199 Honey Badgers Partee 2
High Point K
4/28/2019 1:30 PM
MU Shooting Stars Banh 1
198 MU Shooting Stars Banh 1
High Point K
4/27/2019 11:00 AM
Sparkle FC Newsom 0

Academy 09 Girls D2

Single Elimination

Round 1

Round 2

226Swipers Olschewsky
High Point D
4/27/2019 3:30 PM
Texas Thunder 09/10 Juarez
228
High Point C
4/28/2019 3:00 PM

227Texas Lonestars 09
High Point C
4/27/2019 3:30 PM
ManchesterSC

3rd Grade Boys D6

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

 
233Kicking Ninjas Gongora
Schell B
4/28/2019 1:30 PM

235
Schell B
5/5/2019 4:00 PM
Gladiators
230Dragons Pitchaimuthu
Schell A Schell A
4/27/2019 9:30 AM
MU Razorbacks Garcia
 
234 Gladiators 4
Schell B
4/27/2019 9:30 AM
Plano Strikers Shah 0
 

3rd Grade Boys D7

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

 
240The Sting Vineyard 0
Schell C
4/28/2019 1:30 PM
Lions Herrera 7
242Lions Herrera
Schell B
5/5/2019 5:30 PM
MCK Ninja Warrios Dada
237Lightning Kirkland 2
Schell C
4/27/2019 9:30 AM
Lions Herrera 8
 
241Lumberjacks Knipp 0
Schell C
4/28/2019 12:00 PM
MCK Ninja Warrios Dada 5
239 MCK Ninja Warrios Dada 9
Schell C
4/27/2019 8:00 AM
Avengers Lucido 3

4th Grade Boys D4

Single Elimination

Round 1

Round 2

128MU Raiders Bratcher 0
High Point J
4/27/2019 3:30 PM
Rowdies 09 Shorey 1
130Rowdies 09 Shorey
High Point J
4/28/2019 6:00 PM
MU Ninjas Randhawa
129MU Pumas Avina 0
High Point J
4/27/2019 2:00 PM
MU Ninjas Randhawa 1

4th Grade Boys D5

Single Elimination

Round 1

Round 2

131 Rebel Alliance Ferguson 2
High Point J
4/27/2019 12:30 PM
MCK Sharks Preston 0
133 Rebel Alliance Ferguson 4
High Point J
4/28/2019 4:30 PM
Panthers Kirton 3
132Ocelots Goh 2
High Point J
4/27/2019 11:00 AM
Panthers Kirton 4

4th Grade Boys D6

Single Elimination

Round 1

Round 2

134Barcelona Dhaka 0
High Point J
4/27/2019 9:30 AM
Eagles Bennett 4
136Eagles Bennett
High Point J
4/28/2019 3:00 PM
Eagles Brown
135 Eagles Brown 5
High Point J
4/27/2019 8:00 AM
MU Raptors Hoeppner 4

4th Grade Girls D3

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

 
154 Lady Leopards Vizcaino 3
Schell C
4/28/2019 4:30 PM
Dragons Forden 0
156Lady Leopards Vizcaino
Schell C
5/1/2019 6:00 PM
MU Purple Storm Rogers
151Strikers Bennett 0
Schell C
4/27/2019 12:30 PM
Dragons Forden 3
 
155 MU Purple Storm Rogers 1
Schell C
4/27/2019 2:00 PM
Angels Heagren 0
 

3rd Grade Boys D1

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

 
161 Strikers Kowalski 3
Schell C
4/28/2019 3:00 PM
Titans Oliver 2
163Strikers Kowalski
Schell A Schell A
5/5/2019 5:30 PM
Green Hornets Cohen
158 Titans Oliver 2
Schell C
4/27/2019 11:00 AM
Team Lions Ksabi 0
 
162 Green Hornets Cohen 3
Schell B
4/28/2019 3:00 PM
GFS Rodriguez 1
160Lightning Greeson 0
Schell C
4/25/2019 6:00 PM
GFS Rodriguez 3

3rd Grade Boys D3

Single Elimination

Round 1

Round 2

164Gators Aggour
High Point J
4/28/2019 1:30 PM
MU Rascals FC Carbajal
166
High Point J
5/5/2019 5:30 PM
MCK Kickers Johnson
165 MCK Kickers Johnson 3
High Point J
4/28/2019 12:00 PM
MU Lions Castro 0

3rd Grade Girls D4

Single Elimination

Round 1

Round 2

200Shooting Stars Gore
High Point K
4/27/2019 9:30 AM
Brentfield Bobcats Sahl
202
High Point K
4/28/2019 12:00 PM
Hippy Kickers Russell
201 Hippy Kickers Russell 9
High Point K
4/27/2019 8:00 AM
Outlaws Tran 0

3rd Grade Girls D5

Single Elimination

Round 1

Round 2

203Bobcats Bishop
Schell B
4/27/2019 2:00 PM
Brentfield Sassy Stars Frederiksen
205
Schell A Schell A
4/28/2019 4:30 PM
Butterfly Angels Keith
204 Butterfly Angels Keith 3
Schell A Schell A
4/27/2019 2:00 PM
MCK The Ladybugs Reed 0

3rd Grade Girls D6

Single Elimination

Round 1

Round 2

206 Fighting Hornets Sehgal 1
Schell B
4/27/2019 12:30 PM
MCK Lightning Boltz 0
208Fighting Hornets Sehgal 2
Schell B
4/28/2019 4:30 PM
MU Comets Houser 3
207 MU Comets Houser 7
Schell A Schell A
4/27/2019 12:30 PM
Lady Bugs Dhingra 0

4th Grade Boys D7

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

137Predators Thornock


BYE
141Predators Thornock
High Point I
4/28/2019 1:30 PM
MCK The Storm Teichman
143
High Point J
5/5/2019 2:00 PM
Stallions Reich
138Hawks FC Valdez 1
High Point I
4/27/2019 9:30 AM
MCK The Storm Teichman 3
139 FC Force Armijo 3
High Point I
4/27/2019 8:00 AM
Black Dragons Green 0
142FC Force Armijo 0
High Point I
4/28/2019 12:00 PM
Stallions Reich 3
140Lions Palizian 3
High Point I
4/27/2019 11:00 AM
Stallions Reich 4

4th Grade Girls D1

Single Elimination

Round 1

Round 2

144 Honey Bees Ginnetti 3
Schell B
4/27/2019 5:00 PM
MU Shooting Stars Brown 1
146Honey Bees Ginnetti
Schell B
4/28/2019 6:00 PM
Purple Dragonflies Landers
145 Purple Dragonflies Landers 7
Schell A Schell A
4/27/2019 5:00 PM
Revolution Oldham 0

4th Grade Girls D2

Single Elimination

Round 1

Round 2

147 FC Force Gross 5
Schell C
4/27/2019 5:00 PM
Excalibur UnitedG Hardin 0
149FC Force Gross
Schell C
4/28/2019 6:00 PM

148FC WIldcats Arteaga
Schell C
4/27/2019 3:30 PM
MU Panthers Jacob

Academy 09 Boys D1

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

 
213MU Arsenal U9 Angles 0
High Point D
4/28/2019 1:30 PM
AAOS Trevino 08 2
215AAOS Trevino 08 2
High Point I
5/5/2019 4:00 PM
FC Hulks Clapp 3
210 AAOS Trevino 08 6
High Point D
4/27/2019 12:30 PM
FC Force ESS 09/08 Bily 0
 
214 FC Hulks Clapp 7
High Point D
4/28/2019 4:00 PM
FC Dallas 09 Juarez 4
212 FC Dallas 09 Juarez 3
High Point D
4/27/2019 11:00 AM
Texas Kickers 09 Bahmani 0

Academy 09 Boys D2

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

 
220Texas Thunder 09 Harrison 1
High Point D
4/28/2019 12:00 PM
Crush Binns 2
222Crush Binns
High Point I
5/5/2019 2:00 PM
Real Dallas 09
217 Crush Binns 3
High Point D
4/27/2019 8:00 AM
Texas LoneStars 09 0
 
221 Real Dallas 09 5
High Point D
4/27/2019 9:30 AM
Green Cheetahs Bruton 3
 

Academy 09 Girls D1

Single Elimination

Round 1

Round 2

223 Lightning Temple 2
High Point D
4/27/2019 2:00 PM
EFC Girls Rivera 0
225Lightning Temple
High Point C
4/28/2019 1:30 PM
Texas Thunder SC 08/09
224MCK Lady Lions DiDonato 0
High Point C
4/27/2019 2:00 PM
Texas Thunder SC 08/09 2

3rd Grade Boys D5

Single Elimination

Round 1

Round 2

167 Pikachu Castillo 2
High Point K
4/27/2019 5:00 PM
FC Dallas Wood 1
169Pikachu Castillo
High Point K
4/28/2019 4:30 PM
All Saints Eagles Gamboa
168The Rebels Gupta 2
High Point J
4/27/2019 5:00 PM
All Saints Eagles Gamboa 3

3rd Grade Boys D2

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

 
174TX Galaxy Balo 1
Schell A Schell A
4/28/2019 3:00 PM
Avengers Camarillo 2
176Avengers Camarillo
Schell A Schell A
5/5/2019 4:00 PM

171 Avengers Camarillo 2
Schell B
4/27/2019 11:00 AM
Mustangs 1
 
175POP Braves Nino
Schell A Schell A
4/28/2019 1:30 PM

173Dragons 09 Li
Schell A Schell A
4/27/2019 11:00 AM
Jalapenos Mulligan

3rd Grade Boys D4

Single Elimination

Round 1

Round 2

Round 3

 
184 MCK FC Wolves Wilson 3
Schell B
4/28/2019 12:00 PM
Golden Flash Swarm Rodriguez 2
186MCK FC Wolves Wilson
Schell A Schell A
5/5/2019 2:00 PM
MU Jets Romero
181Plano Raptors FC Prime 1
Schell B
4/27/2019 8:00 AM
Golden Flash Swarm Rodriguez 3
 
185Legacy Rodriguez 1
Schell A Schell A
4/28/2019 12:00 PM
MU Jets Romero 3
183Mustangs Casey 0
Schell A Schell A
4/27/2019 8:00 AM
MU Jets Romero 1